2000'li yılların başında internet kullanıcısının artması ile web siteleri iş ve özel hayatımızda daha fazla öneme sahip oldu. Yemek tarifinden çocuk bakımına, arşiv bilgilerinden, güncel haberlere kadar daha birçok konuda bilgi edinmemizi sağladı. Arkadaş bulmaktan, alıveriş yapmaya kadar tüm alanlarda bir çok web sitesi yaratıldı ve hergün de bunlara yenileri eklenmektedir. İşte bununla beraber web siteleri günümüzde özel web tasarım şablonları ve grafikleri ile kendilerini yenilemektedir. Firmamız 1998 yılından beri birçok web projesine imzasını atmış birçok kuruluş tarafından teşekkür belgeleri ile onurlandırılmıştır. Bu bilgi ve birikimle beraber sizlerin de özel web tasarım projelerinizde beraber çalışmak ve sizlere de en iyi hizmeti sunmak isteriz. Referanslarımız için diğer ana web sitelerimizi incelemenizi öneririz.

Web tasarımda Pikselart İlkeleri:

 • Web tasarım firmamın veya projenin amaçlarına uygun dizayn edilmelidir : Hedef kitleye ve kurumsal kimlik standartlarına (logo, font, genel sayfa düzeni, renkler...) uygun olarak tasarlanmalıdır.
 • Web tasarım ana sayfası kurumsal kimliğe göre dizayn edilmelir : Hedef kitleye ve kurumsal kimliğe uygun olarak fonksiyonel bir site akış ve işleyiş planlamasının yapılması gereklidir.
 • Web tasarımı iç devam sayfaları grafik tasarımları ana sayfa ile beraber aynı çizgi ile dizayn edilmelidir : Kurumsal kimlik, internet kullanım alışkanlıkları, hedef kitle göz önüne alınarak en uygun grafik tasarım, kullanılacak grafik, ikon ve görsel imajların belirlenmesi ve uygulanması önemlidir.
 • Web Programlama kısımları web sayfası tasarlandıktan sonra dizayn edilmelidir. : Site için oluşturulan içerik ve tasarımın, site amacına ve fonsiyonlarına uygun olarak WEB sayfalarına dönüştürecek tüm programlamaların yapılması.
 • Tasarlanan web sitesi Yayınlama: Yapımı biten ve onaylanarak online edilen siten 7 gün 24 saat kendi serverlarımızda yayınlanmaktadır.


 •         Web Tasarım Çözümleri

  Tüm internet ve web tasarım projelerinde kurumsal çözüm ortağımız Evrimnet hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
                                                 + Detaylar
          Medya Çözümleri

  Kurumsal kimlik , katalog - broşür, gazete - dergi ilan tasarımı, profesyonel fotoğraf çekimi, tanıtım filmi...
                                                 + Detaylar
          Size Özel Çözümler

  Reklam dünyasında uzun yıllara yayılan tecrübemizi projenizde sizin adınıza kullanmak isteriz. Projenizi hayata geçirmek üzere sizi de bekliyoruz.
                                                 + Detaylar