İz tv, Türkiye'de kurulan ilk ve tek belgesel kanalı olan İztv kanalın, belgesellerin ve programcıları tanıtıldığı sayfalar ile günlük yayın akışının ve programların kısa tanıtım video larının olduğu ve kurumsal bilgilerinin yer aldığı web sitesi projesini Evrimnet ile gerçekleştirmiştir. Web ve grafik tasarımı geliştirme ortamı olarak Photoshop, ve tüm Macromedia programlarından faydan alınmıştır. Ayrıca site içersinde Yazılım geliştirme ortamı olarak Personel Home Page , veri veri tabanı ihtiyacı olarakta MYSQL kullanılmıştır.

Diğer Hizmetler; İnternet stratejik planlama, danışmanlık, veritabanı uygulamaları geliştirme, Grafik tasarım, içerik yönetimi, site bakım ve güncellemeleri, veritabanı analizi ve raporlamaları, Sunucu saklama, sunucu bakımı ve güvenliği, teknik servisler arası veri transferi.
www.iztv.com.tr


Evlerimizde kullandığımız bir çok elektronik ürünün tasarımcısı ve üreticisi olan Botech Elektronik özellikle uydu ve receiver ürünlerinin anlatıldığı web sitesinde kullanıcılara yeni ürünler ve özellikleri ile ilgili geniş bilgi sağlamaktadır . Yaklaşık bir buçuk ay tasarım ve programlaması süren sitede Evrimnet Personel Home Page , kurumsal ve site içerik yönetim ihtiyacı ile veri tabanı ihtiyacı MYSQL Server kullanılmıştır. Diğer site tanıtımları için banner html mailler ve diğer grafikler ile tanıtımları yapılmıştır.

Diğer Hizmetler; İnternet stratejik planlama, danışmanlık, veritabanı uygulamaları geliştirme, Grafik tasarım, içerik yönetimi, site bakım ve güncellemeleri, veritabanı analizi ve raporlamaları, Sunucu saklama, sunucu bakımı ve güvenliği, e-cart hazırlama ve uygulamaları.
www.botech.com.tr

< Önceki Sayfa   |   Sonraki Sayfa >


        Web Tasarım Çözümleri

Tüm internet ve web tasarım projelerinde kurumsal çözüm ortağımız Evrimnet hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
                                               + Detaylar
        Medya Çözümleri

Kurumsal kimlik , katalog - broşür, gazete - dergi ilan tasarımı, profesyonel fotoğraf çekimi, tanıtım filmi...
                                               + Detaylar
        Size Özel Çözümler

Reklam dünyasında uzun yıllara yayılan tecrübemizi projenizde sizin adınıza kullanmak isteriz. Projenizi hayata geçirmek üzere sizi de bekliyoruz.
                                               + Detaylar